Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potíže s usb

ahoj, potřebuji prosím poradit - jsem počítačový analfabet ... zhruba každé dva dny musím opětovně instalovat skener - píše mi to, že nemám twain zdroj ... netuším o co jde. Pokud vložím instalační CD a nainstaluji ho, tak zase chvilku běhá a pak opět hlásí winbublina že neznámé USB zařízení a že nebude pracovat správně. V tom samém USB portu mám zapojený HUB s napájením a ostatní zařízení na něm fungují (bluetooth, tiskárna) - nevíte čím to může být? Předem díky za radu

odinstaluj a proved novou instalaci. Nepsalo ti to po nainstalování hlášku"při instalaci došlo k potížím, tento usb nebude pravděpodobně pracovat správně". Mne se to stalo při první instalaci a opravdu nechodil, odinstaloval a nainstaloval jsem jej znovu a je to ok.