Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem když se dívám na film zmrzne mi pc

jednou se chci podívat na video film atd.. a prostě mi třeba po 5ti minutách zmrzne pc.. v bednách mi to bzukne a už se nerozběhně musím to restartnout.. a takhle třeba během filmu se to stane milionkrát a nebo ani jednou.. a filmama to není a XP jsem reinstal několikrát potřebuji helpnout

Nepřehřejvá se ti grafická karta? Procesor? Sundej kabát z PC a ošahej opatrně chladiče (pozor na popálení - to myslím vážně). Sehnat novější ovladače od grafiky? Nesekne se to taky při graficky náročných hrách - to by mohla být stopa? Také může být vadný zdroj.

ne to ono to jen lehce rezonuje stačí bednu víc namáčknout na stůl a je po problému a šahal sem na ty chladiče a sou podle mě aspon v normální teplotě.. v jaký maj asi tak bejt?? jsou takový teplý ale nezdaj se přehřátý.. a ten větrák asi časem vyměním zatím běhá

asi jsem dospěl k závěru že mám odpravenou grafiku... sehnal jsem nový ovladače ke grafice a i ty původní nemopohlo sehnal jsem jiný kodeky nepomohlo.. sehnal jsem nový i původní ovladače k motherboard nepomohlo.. takže to nejspíš je v tý grafice kdyby někdo věděl ať dá radu budu vděčný

Zkus pustit C:\Windows\System32\DXDiag.exe , to je test rozhraní Direct X které se zhusta k přehrávání videa používá. Zkus v nastavení přehrávače vypnout režim Overlay, změnit rozlišení a podobně. Dle toho pak usuzuj na závadu grafické karty. Nejlépe je však zkusit rovnou jinou, jak radí Prasak.