Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání numerické klávesnice

mám ntb HP Compaq 6820s na něm Vista Business 32bit a samovolně se vypíná numerická klávesnice.
Většinou se tak stává po nějaké době nečinnosti nebo při přechodu z hibernace do normálního provozu se nezapne. Upgrade dostupných firmwarů a softpacků HPčka jse samozřejmě udělal. V nastavení spotřeby klávesnice není nic, co bych mohl ovlivnit...
Nemáte někdo tušení, čím by to mohlo být?

z legrace zkus ověřit, jestli se po těch ztrátách nastavení numlock mění hodnota v registru:
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard]
"InitialKeyboardIndicators"="2"

p okud taky mění hodnotu na "0", buď brutální a nesmiřitelný.
když se naše celofiremní IT rozhodlo, že ví nejlépe jak já mám mít nastavenou klávesnici po zapnutí a měnilo mi to skriptem, sebral jsem všem v registru práva editovat tuto položku, může to jen můj user. a je klid http://tera.poradna.net/images/smiley/puff.gif