Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd konvektor do MP4

Dobry den vsem.
Uz tyden se snazim stahnout nejaky program na prevod dvd do MP4 pro Ipod. vyzkousel jsem uz snad deset programu, ale bud jsou uplne na prd a nebo jsou to verze k zakoupeni. Neporadite nekdo nejakou radu na tenhle program????? Diky moc JIrka.

MediaCoder.
1.Počeštit.
2.Soubor/Přidat stopu (Vyber potřebné=film).
3.Rozšíření/Digital Media Player =Apple IPod.
4.Překóduj/Spusť překódování.
5.Jít spát(bude to trvat dlouho).

-------------------8X-------------------
konvertor,konverze,převod,video,IPod,MP4,DVD na IPod,free,freeware.