Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrotova mys k notebooku

Chcem kupit k notebooku bezdratovu mys.
V notebooku je bluetooth, takze uvazujem radsej o bluetooth mysi, kedze nie je pri nej potrebne, na rozdiel od "klasiky" zapajat ziadny adapter do USB.
Ma niekto skusenosti s oboma typmi? Co je lepsie? Ide mi hlavne o spolahlivost, aby som nemusel kazdu chvilku parovat zariadenia a pod...

Já mám s tím kolečkem jiné zkušnosti, příjde mi to jak nepoužitelné. Kolco pak moc lítá a když chce přesně najustovat pozici na stránce tak to je nemožné.
Hodí se to jen když člověk potřbuje profrčet strašně hodně řádků... Ale jak často to člověk potřebuje? Jednou za půl roku?