Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MOM.Implementation

Dobrej... chtěl jsem si na svým notebooku předělat ovladače na grafiku , tak jsem komplet všechny odinstaloval a znova nainstalova jiný(to jsem ale zjistil že ve skutečnosti nejsou na visty které mám) tak jsem musel nainstalovat opět catalysty,jenže mo restartu mi to píšu tuto hlásku , něco ve stylu že mi chybá soubor a nebo jeho část MOM.Implementation..... nevím už co s tím.... v notebooku mám základní ovladač od vist a nemůžu tam dát žádný jiný... prosím o radu... děkuju za každou snahu

ponechej net framework.. a když budeš reinstalovat catalyst tak ti to tam hodí nějaký oznámení a když ne tak to budeš mít v pořádku.. a to oznámení u mě bylo jestli chci instalovat dál když nemám net framework.. já to odklik že ano.. a pak se mi ukazovala tahle chyba..tak zkus reinstalnout nejdřív catalysta