Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doska do pc AMD

Poradte mi niekto dobru dosku na AM2 socket tak do 2500 sk. A este otazocka na doske je napisane zo podporuje pamete 800/533/daco a chcem vediet co sa stane ak tam dam napr 1300 Mhz pamete. Ci sa znizi takt na 800.

takt se sníži, amd má řadič pamětí přímo v procesoru a s některými modely cpu nevyužije ani těch 800mhz. čili bych do toho rychlejší ramky rozhodně necpal. spíš 800mhz a časování 4.

Desky - našel bych něco od asusu nebo gigabyte s novým čipsetem 690, ale bez grafickýho jádra a ne miniatx - aby ta deska byla rozměrově větší a měla 3xpci. podívej se na czechcomputer.cz