Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké nové PC?

Čau lidi,poraďte prosím jaký si koupit pc?A kde na netu je to nejvíhodnější.Věřím ,že máte sposty zkušeností.CHtěl bych intel C2C ,ale co jsem koukal tak 4jádro je taky za babku.Ale nevím jestli mám koupit desku s podporou DDR3 a directx 10 nebo ne a jakej zdroj (značka/výkon) a to samé ramky.Taky u grafiky jsem nerozhodnej(mám radeon X1950PRO 256) je toho fakt moc,ale naposled jsem se neporadil a mám doma pentium D a je to hrůza!!!!!Nekecám. Dík za ispiraci. Mám 15000kč
Změna předmětu, původně: jaké nové PC?????? (anarchist)

No těch 15 táců to hodně uškrtí. Chceš PC pro kancelář nebo na hry? Vem 2-jádro. 4jádro nemá dnes cenu ani DDR3(dnes se jejich výkon rovná DDR2, počkej pár let, až nastoupí DDR4 a DDR3 bude levný. Vem tu X1950Pro 256 nebo GeForce 8800GT (ber dokud je). Jinak s RAM bych nešel pod ty 2GB(Ale ten rozpočet je malej. Kdyby to bylo 25 táců, tak je to o něčem jiném ale takhle? Jako PC na Crysis to nebude ale CoD nebo GTA by to zvládnout (možná) mělo.