Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava

Dobrý den. Žádám vás o radu. Můj známý přemýšlí nad koupí pc sestavy. Cenový strop je 12tis i s monitorem. Chce to především na internet, vypalování dvd, hraní méně graficky náročnějších her.
Je reálné něco takového sehnat, jestli ano, poradte kde.

Dík

Na hry s tou částkou - tak 5 let staré hry.

A ty jsou nejlepsi. Dnesni trend pregrafikovanych a nenazranych her se mi nelibi ani zbla. Stare pecky (ja jen akcnaky ;-)) typu Star Trek - Elite Force, Soldier of Fortune, Half Life, Blood2 - The Chosen, Wolfenstein, Serious Sam /a druhe setkani/,... byly hlavne HRATELNE!!! IMHOj si respondent i na relativne slabem stroji zapari kralovsky...