Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neznama hlaska

zdravim...mam nalehavy problem..dnes mi z niceho nic zacal muj avast hlasit trojany a hned na to se mi objevila podivna hlaska...prikladam screen...kdyz kliknu na ano odkaze me to na formular na objednani nejake antiviru a kdyz kliknu na ne za chvili se ta hlaska objevi zase...vubec nevim co to ma znamenat..predem dik za pomoc file:///C:/Documents%20and%20Settings/Kalina/Dokume nty/Obr%E1zky/VIR.JPG

Eště chci doplnit, že Avast se asi navzájem nesnese s NOD32. Nainstaloval jsem oba, ale musel jsem mazat soubory NOD32 v příkazovém řádku, což byl teda zážitek :-D. A tím NODem projet výhradně při odpojeném internetu a nejlépe v nouzovém režimu. Po zmáčknutí tlačítka na bedně a dojetí BIOSu mačkáš F8 a zvolíš Nouzový režim.
A ještě po napadení některými viry oprav WinSockFixem

P.S. Nelekni se těch velkých ikon a jestli je chceš mít tak, jak byly, tak po dokončení práce restartuj počítač natvrdo (resetem na case počítače).