Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Navigace Mio c520+

Dobrý den.Můžete mi někdo poradit,zda u auto navigace Mio c 520+,nebo c520F+ jdou aktualizovat mapy z internetu?A kolik map se vejde asi na 1GB hdd co obsahuje.Děkuji.

MIO C520 pracuje se SW MioMap 3.3 coz je klon iGO. Presto mapy pro iGO v nem nefunguji (resp. jsou zamcene) a je nutne pouzivat mapy urcene pro MIO. Cela Evropa zabere cca 800MB a aktualizace je mozna (zatim) zdarma pres internet. Ovsem aktualizace jsou mene caste nez aktualizace pro iGO.