Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cURL

Asi jsem dost velkej amater ale nevíte lidi co je to cURL?
Pokoušel jsem se naistalovat script pro proxynu a tam jsem narazil na pojem cURL..
Nevíte tedy co to je? A dá se to někam přidat k hostingu nebo to musí být už přednastavené?
P.S. vůbec nevím o co jde...tak pokud mě někdo poučí budu jen rád :)
Lock, než to zase nějaký blb po šesti letech bude chtít oživovat. (karel)

Ano pane chytrý známe :) Dokonce I wiky .)
A těd mi řekni jak to dostat na server a budu tě milovat.]:)

Proč píšeš tomu, kdo odpoví na tvůj dotaz "co to je", že je pan chytrý? Osobně myslím, že by bylo lepší slušně poděkovat a případně se tedy ptát dál. (LaKr) (Kráťa)