Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - rozbalovaci riadok

Ahojte.

Ako sa vola v Exceli stav, kedy je pred riadkom "+"? Ked sa na "+" klikne, rozbali sa riadok.

Co poviete, je "pluskove" rozbalovanie vhodne na jednoduchu evidenciu projektov? Myslim to tak, ze v hlavnom riadku bude nazov projektu. V rozbalenych riadkoch by zase mali byt cinnosti, z ktorych sa projekt sklada.

Dakujem za vsetky odpovede aj za precitanie.

Domnívám se, že myslíš seskupení. Co se té evidence projektů týče je asi nejvíce na tobě, abys usoudil zda ti tato hodně jednoduchá forma stačí, nebo potřebuješ něco výkonnějšího. Existuje například open source alternativa k MS Projectu, jmenuje se Openworkbench. Můžeš zkusit, třeba ti to bude vyhovovat...

//edit: člověk než to stihne dopsat a postnout, tak jsou tady proklatě rychlí losové :))