Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google AdWords vs. eTarget - skusenosti

Chcem inzerovat prostrednictvom kontextovych reklam, ale neviem sa rozhodnut ze ktory system je pre mna spravny.
Moja firma ma lokalne posobisko (slovensko) a ma tri divizie, cize dost siroku oblast zamerania. Ake su vyhody a nevyhody tychto dvoch systemov, ktore je vyhodnejsie?? Vie mi to niekto tak v skratke vysvetlit co ma s tym skusenosti? :-?

Keďže stále nemáš odpoveď, skús si zobraziť stránky, ktoré obsahujú Google reklamy a eTarget. Potom si povedz, ktorá sa ti zdá byť lepšia a prehľadnejšia. Ja ti doporučujem eTARGET, keďže sa zobrazuje na Azete a na iných veľkých serveroch. Neviem čo predáva alebo vyrába Vaša firma, ale možno sa zamerať na to, či to chceš len pre Slováka alebo aj pre zahraničie...

Obsiahlejší popis ti nikto nenapíše, to sa nedá. To máš skoro to isté, akú televíziu si zvoliť na reklamu, Markízu alebo JOJ?