Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kodeky dvd

ahojte vypalil som video na dvd vo formate wmv,ale ked ho dam do dvd prehravaca napise non codec a nic neprehraje,co mam spravit.

Například ConvertXtoDVD. Bezplatnou alternativu si budete muset vypátrat sám, z hlavy mě žádná nenapadá. Pokud byste výsledek chtěl pálit v Neru, na vytvoření disku kompatibilního s DVD-Video je tam speciální volba. Nevypalovat jako data, s výjimkou situace, kdy by váš přehrávač podporoval i nějaké další formáty jako mp3, avi apod. Podpora wmv je ale velmi nepravděpodobná.