Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video z digitálu

Dobrý večer,nevíte někdo,jaké video ukládá na kartu digitální fotoaparát,chtěl jsem jej použít jako přehrávač videa v TV a na kartu jsem nakopíroval film z PC,ale nefunguje to,vypisuje mi to,že soubor má nepodporovaný formát,jinak video natočené digitálem přehrává v pohodě.Za vaše odpovědi předem děkuji.

Pochopil li jsem to dobře, chceš použít fotoaparát jako přehrávač filmů. Nahrej fotoaparátem nějaký film. Ten ulož na PC a podívej se, jak je soubor pojmenován. Např.mp.4 , nebo .MOV.Z toho poznáš jaký formát fotoaparát podporuje, pak myšlený film zkonvertuj na formát, který aparát podporuje ulož na kartu ve čtečce karet a zkus to ve foťáku přehrát.

Ano,chci to tak udělat,výsledné video z digitálu má příponu avi,ale ve vlastnostech videa není žádný kodek,je tam pouze velikost videa,počet snímků a datový tok,audio je v PCM,vše jsem udělal stejně jako je v avi z digitálu,použil jsem několik kodeků na zkoušku,ale žádný to nebere,vždy stejný výpis,"nepodporovaný formát".

Stále hledám a dočetl jsem se ,že to MJPG se používalo proto,aby se nemusela platit licence.Ale ten konvertor jsem nenašel.Kodek Indeo to vážně nemá,mám kodeků spoustu i literaturu ohledně videa na Pc atd.Toto je pouze věc,kterou jsem chtěl odzkoušet a vyřešit,vím,že video je nekvalitní,ale chci to prostě rozchodit,nic víc.Jinak Vám všem děkuji za snahu pomoci.Ale ještě to nejde:.(

V podstate kazde video jsou obrazky poskladane za sebou (jak jinak taky, ze?) a dokonce velice casto ve formatu jpg. MJPG je MotionJPG (puvodne od Pegasus Imaging), jeden z nejcasteji pouzivanych kodeku pred prichodem DivX a ostatnich podobnych klonu. Problem bude asi v nalezeni te spravne verze. Tipuji, ze by se mel nainstalovat s prohlizecem, ktery urcite je na CD od fotoaparatu.