Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přesouvání ikon programů na hlavním panelu

Asi to bude stupidní dotaz, ale stejně mě to zajímá - když mám spuštěných několik programů, tak jsou vypsané dole na hlavním panelu ..to je snad jasné - no a teď - je možné je tam přesouvat? např budu mít puštěný Firefox, Word, ICQ - v tomhle pořadí - a budu chtít změnit pořadí na Word - ICQ - Firefox .. jde to vůbec? Pokud ano, jak?
operační systém Win Vista Bussiness

a nesmějte se mi :-)

dík všem, karlův odkaz omrknu ;)

Spustit si programy v daném pořadí umím, ale když jeden vypnu a znovu zapnu, tak bych ho na původní místo dostala jen kdybych povypínala a pozapínala i ty ostatní :-) Což už je pakárna.

No, docela se divím, že nikoho nenapadlo implementovat do windowsů tuhle možnost :)