Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou mi některé zvuky

ahoj , mám problém že mi nejdou zvuky - melodie při spuštění nebo restartu PC, vysypání koše, zvuky u icq a nehraje ani zvuk u videa na youtube ani ve flash hrách(flash player jsem přeinstalovala a nic).ostatní maká dobře

Možná bude jednodušší napsat, které zvuky v tom neznámém operačním systému fungují. Flash a systémové zvuky Windows (wav) spolu zase tak moc nesouvisí.

Třeba ten zvuk vysypávaných odpadků je v ovládacím panelu nastaven? Budu si myslet, že to jsou Windows XP.
A když se klikne na některý z *.wav souborů ve Windows, udělá to něco?

[zvukqm9.png]

jj XP, v nastavení je všechno v pohodě,ale je divné že např na profilu mi muzika hraje normálně , jen od imeem, youtube,stream atd nemaká.winamp,power DVD,i media player jedou jak maj, je divné že zvuky u icq nejdou a na skype ano.