Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přechod z 3000+ na 4200 EE X2

ahojda mám jeden problém.koupil jsem si X2 a comp se mě začal kousat a modrá obrazovka.
mám tuto sestavu
Athlon 64 X2 4200+ EE, BOX, socket AM2, Windsor
DFI NF UltraII-M2
ATI Radeon X1950 GT
2xKingston 1GB DDR2 DDR667, PC5300 CL5
pokud vrátím starý procesor tak vše OK.Nevíte jak nastavit časování pamětí?Myslím si,že to bude problém v tom.

Otestovat RAM (www.goldmemory.cz), ak najde chyby tak je to jasne. Do BIOSu nacitat defaulty a save&exit.
Aky mas zdroj?
Skontroluj si presnu verziu BIOSu (vypisy po starte, ak tam mas graficku blbost tak stlac Esc) a porovnaj ci nie je novsi BIOS na tvoju dosku (hladas podla presneho typu dosky) na webe vyrobcu dosky (www.dfi.com najdi si tam support pre svoj typ/verziu dosky). Skus si tam aj najst CPU support list.

P.S. konkretne historiu BIOSov k svojej doske mas tu, http://us.dfi.com.tw/Support/Download/bios_download _us.jsp?PRODUCT_ID=4755&CATEGORY_TYPE=INFINITY&STAT US_FLAG=A&SITE=US
napis aku mas teraz verziu

takže dnes jsem přeflešoval bios a pořád stejné,takže asi ty paměti.na modré obrazovce to píše
IRQL NOT LESS OR EQUAL
technické informace
stop 0x00000000A
a běží výpis fyzické paměti ram

i když jednu vyndám dělá to taky.jakmile dám starý procesor vše ok.ještě se stane,že pc normálně naběhne.spustil jsem přepočet videa a normálně běžel.pustil jsem evrest a viděl normálně 2procesory jeden na 80 procent druhý nula.Přitom jsem spustil i video a ok.potom jsem spustil 3Dmark a jakmile naběhl spadlo to do modré KO.ale to je vijímka většiou to spadna hned po náběhu oken.