Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

Dobry den omilem jsem odinstaloval naky program asi ovladace ke zvukovce a ted mi nejde zvuk ve Windows Media Player se mi objevi toto : Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je pravděpodobné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem nebo nefunguje správně. Prosim poradte jak to spravit

Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány

Možná tam nemáš nainstalované ovladače. Ale to jen hádám, také ti někdo mohl vyndat z počítače zvukovku.
Mrkni do toho správce zařízení a kde máš žlutý vykřičník, klikni pravou myší a dej "aktualizovat ovladač", či jak to tam je. Strč před tím CD od desky do mechaniky.
Možná se ti CD po vložení spustí samo a bude tam něco jako "install drivers" a to bude úplně nejlepší, protože to chceš.