Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VISTA home premium - problem s kopiou profilu

Zdravim,

uzivatelovi na NB s Vistou sa poskodil jeden profil, nastastie mal este jeden spravcovsky profil OK (dalsi uzivatel s pravami spravcu).

takze
-vytvoril som noveho uzivatela
-zmazal som vsetky subory z adresara noveho profilu
-skopiroval som vsetky subory z dobreho profilu do noveho prazdneho profiloveho adresara
-nechal som zdedit vsetky prava z adresara noveho profilu na vsetky jeho podadresare

-po prihlaseni noveho uzivatela vsetko funguje OK, az do okamziku, ked odoberiem prava spravcu nad uzivatelom.
vtedy to pise nejake chybove hlasenia - nieco - problem s politikou a neprihlasi sa

=> este som to neopravil, ale uz mi napada zmenit prava aj v regedit nad vetvou curent user - moze byt toto problem ?

Mozete pripomenut na co som zabudol, ze pri prihlasovani do profilu s user pravami to hlasi problem s politikou a neprihlasi sa ?

( pozn. kopirovanie profiloveho adresara rucne som robil preto, lebo v tej home edicii som nenasiel v ovladacom paneli nastroj na kopirovanie profilov )

ak tusite o co ide, please help. diky.

(inak budem musiet urobit novy cisty profil a rucne natlacit niektore adresare - plocha, maily, atd..)

resume: v XP sa da aj horeuvedenym sposobom skopirovat profil + uprava prav nad Current User vetvou v regs,
ale vo Viste nie - len cez korektne klikacky

t.j. Pocitac - vlastnosti - rozsirene vlaastnosti - profily ..

diky, ok, vyriesene