Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínaní monitoru

Dobrý den...poslední dobou se mi občas vypne při brouzdání na netu monitor...pc musim restartovat aby znovu naběhl...nic se neukáže...prostě ztmavne a vypne se...čím to je?
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

monitor tipu crt...značky dell vypne se ledka je při stavu on zelena potom se změní na oranžovou....no mam tušení že beží systém pač se mi 2xstalo že se po chvíli zase rozsvítil a a bylo tam napsáno reset grafického akcelerátoru