Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zprovoznění webkamery přes ICQ 6

Ahoj,
nainstalovala jsem si české ICQ 6 z Atlasu a chtěla bych tam zprovoznit webkameru. Nevím vůbec jak na to.
Můžete mi to sem někdo polopaticky napsat?
Děkuji.

Vkládám z došlé pošty, nemajíc ani ICQ, ani webku, ani depku. (LaKr) (Kráťa)

Tož já jsem to udělal tak, že jsem připojil kameru do USB, vrazil do počítače přiložené CD a nahrál z něj Ovládače a přiložený program. Pak jsem zapl ICQ a v případě, že má protějšek taky kameru, tak se aktivuje tlačítko s obrázkem kamery .(když na ně najedeš myší, tak se ti napíše Zahájit videohovor). Jelikož přenos nestál za nic, tak jsem to zkusil ještě v Skype a Windows Live Messenger.Musíš to vyzkoušet s někým kdo má chuť to rozchodit s tebou. Myslím tu kameru.;-)