Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesilovač USB

Dobrý den,prosím o pomoc ohledně vyřešení přenosu videosignálu přes USB kabel,nebo jakoukoli radu,jak použít USB kameru na vzdálenost okolo padesáti metrů,jinou kameru mám,ale USB je podstatně levnější.Nejraději bych volil schema ověřeného přístroje,hotový výrobek jsem na netu našel,musí to jít vyřešit podstatně levněji.Díky za každou radu.

maximalna dlzka USB kablu podla specifikacie je 5m. U usb2.0 dokonca tusim len 3m ale neviem zhlavy. Da sa to predlzit maximalne 5x s pomocou aktivneho clenu (HUB) kazdych 5m resp. 3m takze na max. 25m resp. 15m. Su aj kable ktore obsahuju aktivny clen ale su drahe, a na 50m to aj tak nejde. Budes musiet pouzit nieco ine, inu kameru alebo konvertovat to na iny sposob prenosu (v tom pripade ale radsej zabudni na USB kameru ptz cele to konvertovanie a prenasanie by bolo drahsie ako normalna (nie-USB) kamera).

To su potom specialne prevodniky, pisal som to, a pisal som aj to ze je to drahe.

... alebo konvertovat to na iny sposob prenosu (v tom pripade ale radsej zabudni na USB kameru ptz cele to konvertovanie a prenasanie by bolo drahsie ako normalna (nie-USB) kamera).

Ak sa mu to cenovo oplati tak OK, ja by som ale radsej ako som pisal obzeral po nejakej normalnejsej kamere, a nie USB.

kamera co je na usb je vhodna tak na videohovory na PC ale vobec nie na sledovanie nejakych priestorov a tak, na co ju chces asi ty. Na sledovanie objektov sa robia profikamery, a tomu zodpoveda aj kvalita signalu a cena. Ak tam chces dat nejaku smejdacku kamerku za 1500sk, tak to ani nerob.