Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poraďte zdroj k sestavě

Poraďte mi prosím vhodný zdroj k této sestavě (nejlépe 140mm fan):

Asus M2N-E, nVidia nForce 570 Ultra MCP, sAM2, ATX

AMD Athlon 64 X2 4400+ EE, 2.3GHz, socket AM2 / 1000MHz

Sapphire ATI Radeon HD 2600 Pro OC 256MB, PCI-E

DDR2 1024MB 800MHz CL5 BRAND

+ HDD, DVD, DVD-RW.

Vím, že na zdroji se nešetří, takže to nechci podcenit a zeptám se zkušenějších. Aby byla sestava stabilní, dal bych tam tak 400-450W. Chtěl bych vědět, jaký je váš názor a prosil bych konkrétní typ zdroje.

Děkuji.

Na extrahardware.cz jsem viděl graf spotřeby GK a tahle měla v 3DMark06 s 2xAA, 16xAF spotřebu 122W, ve Windows Vista Aero 62W (poběží na WinXP).
Procesor si vezme 65W.

edit://Tady v tabulce udávají spotřebu HD2600Pro 35W. 122W je tedy spotřeba celé testované sestavy? Hledal jsem nějaké informace o spotřebě grafických karet, ale nic užitečného jsem nenašel.