Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebuji inspiraci na Silvestra

Nemam zajem prozit Sylvestra beznym "alkohokasoidnim" zpusobem, proste chci to prozit s pritelkyni naprosto neobvykle, jenze muj prepracovanej mozek neni schopen nic vymyslet. Potrebuji inspiraci, prip. napiste jak prozijete Silvestra vy, ci jakej byl vas nejlepsi Sylvest na kterej nezapomenete.

Diky;-):beer:

Edit: max. financni naroky 5000,-KC

loading...

Azore, holky jsou princezny asi tak jako ty jsi princ :-)

PS. Možná se prostě pohybuju v jiném společenském okruhu lidí, kde by takové klišovité "překvapení" v podobě pout a bičíku bylo přijatelné jen jako težká ironie, něco jako Michal David nebo Karel Gott.

A teď jsem se určitě někoho zase dotknul... :-)