Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve Windows Vista nejede Skype

V mém PC s OS Windows Vista home Basic se nedaří zprovoznit službu Skype ani jinou internetovou telefonii. Internetové připojení bylo prověřeno jako velmi dobré. Prodejce počítače tvrdí, že OS Vista nepodporuje tyto služby. Pro ověření správnosti tohoto tvrzení prosím uživatele OS Vista o jejich případné zkušenosti s internetovou telefonií. Díky za zprávu.
Změna předmětu, původně: Skype (mif)

Pokud se koukneš na oficiální stránky Skype.com i na stránky Skype.cz, všude se píše o 2000/XP nebo MAC nebo Linux. O Vistě tam není ani slovo. Myslím si, že pokud by to šlo ve Vistě, tak by to výrobce patřičně vyzvedl, páč Vista je teď (bohužel) veeeeeeelmi v módě.