Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opera-automatické dokončování

Snažím se přejít z Exploreru na Operu. Opera mi docela vyhovuje, ale nedaří se mi nastavit funkce automatické dokončování, na který jsem byl zvyklí v IE. To znamená, že když píšu na jakékoliv stránce své přihlašovací jméno a napíšu první písmeno, nabídne mi to hesla, které jsem již někdy použil. Nstavil jsem si povolení ve správci hesel, ale pořád to není to co potřebuji. Díky za radu.

U Operyje vlevo u adresního řádku taková ikona s kouzelnou hůlkou. Stačí na ni kliknout a pokud je na stráce použito více jmen a hesel, tak Opera nabídne patřičnou tabulku se jmény, není ani třeba cokoliv psát. Samozřejmě je potřeba tam to heslo v Opeře alespoň jednou zadat a poté Opeře povolit, aby si to pamatovala.

Aha, už vím, něco takovýho Opera nabízí, ale ne asi úplně tak, jak si představuješ.
V nastavení (Ctrl + F12), v záložce "Osobní údaje" si můžeš přednastavit pár osobních údajů, které se budou nabízet při vyplňování formulářů. Údaje jdou nastavit zvlášť pro každý profil (vázán na profil uživatele ve Windows, na Linuxu to bude hádám stejný), nelze tam zadat několik jmen a přezdívek pro jednoho člověka. Ale při vyplňování formulářů třeba v eShopech je to praktická věcička.
Na vyplňování hesel je tam ta kouzelná hůlka. Holt Opera je trochu jiná, než IE.

Teď se dívám, že tam lze přednastavit tři další údaje do kolonek označených jako "Další". Doplnil jsem si tam hned dvě svoje internetový přezdívky a ty jsou mi automaticky nabízeny.