Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP _sms_pay

http://www.neco.cz/?paysite_id=1&transaction_id=123 45&sms_text=TT AAQ&operator_country=cz&md5=5434efgeryteragartge&p assword=secretpass&phone=420775713569

Dostanu tuto informaci po zaplaceni sluzby pomoci SMS, nevim jak ted mam postupovat. Potrebuji aby mi prislo na email xxx@zzz.cz s predmetem zpravy $paysite_id v tele $sms_text a $phone. dale potrebuji odelslat odpoved OK odesilateli od ktereho mi prisla zprava:

www.neco.cz/?paysite_id=1&transaction_id=12345&sms_text=TT AAQ&operator_country=cz&md5=5434efgeryteragartge&password=secretpass&phone=420775713569

Mohlo by to byt takto: ?
$smstext = $_POST['sms_text'];
$telefon = $_POST['phone'];
$zprava = $_POST['pysite_id'];

if ( Mail("muj email", $smstext, $zprava, "From: " . $telefon) )
echo "Mail byl úspěšně odeslán, nyní Vám přijdou informace oplatbě.";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat, litujeme kontaktujte nás ";

Mohlo by to tak byť. Ešte by si mohol ošetriť premennú $telefon tak, aby sa nedal ten PHP skript zneužiť na rozosielanie spamu - to znamená napr. odstrániť z tej premennej všetky znaky za znakom nového riadku.

dale potrebuji odelslat odpoved OK odesilateli od ktereho mi prisla zprava

Tak to si musíš zistiť u operátora, ako to je s potvrdzovaním o zaplatení alebo odosielaním správ na nejaké číslo.