Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomaluje se mi připojení k internetu od O2

Ahoj, mám dotas k hodně řešenému tématu : Internetu. Mám připojení od O2 4Mb/s. Přestože nemám datový limit tak se mi internet pořád celkem dost zpomaluje, nevíte čím to je, a nebo aspon nevíte nekdo nejakej fígl pro takovýhle případy? Děkuju za odpověď

Změna předmětu, původně: připojení k internetu (host)

Že máš ADSL jsem pochopil hned od začátku - ale ptal jsem se na typ modemu - propojení přes USB nebo ethernet?
Je připojen jenom jeden počítač, nebo více?
Linku ti může vytěžovat třeba i nějaký vir/spyware běžící na pozadí.
Jinak opravdu jen reklamovat u poskytovatele.