Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antispam

Zdravím ...chtel bych se zeptat jaky je dobry program proti spamum a jinym havetim?je dobry terminator? a jaky je nejbezpecnejsi prohlizec?pls poradte casto premazavam pc a to ani moc nestahuju a mam tam haveti plno :/

Ahoj,spam je nevyžádaná pošta,ty patrně myslíš spyware a podobný breberky.Žádný program není tak dobrý,aby ochránil uživatele který vědomě infikuje počítač.
Pokud trváš na nějakém programu na čištění,tak zkus dvojici:Spybot a Spyware terminátor.
K prohlížeči. Každý prohlížeč je děravý jak ementál,takže se budeš muset naučit neklikat na kdeco.Stávající prohlížeč vyčisti(dočasná paměť-vymazat,doplňky-odstranit).