Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s WiFi připojením

Dobrý den všem..
Mám zase problém s počítačem( notebookem)
notebook myslím nemusím popisovat, ale modem D-LINK typ: DSL_G664T
Problém je v tom, že mám připojený i datový kabel i WiFi, ale to asi tak měsíc se nechce napojit. Pedtím to v pohdě šlapalo ale teď ani Ň. Ptám se také proto, protože asi budu měnit připojení za rychlejší, ale na kterém se budu moci připojit jen přes WiFI..

Děkuji za vaše rady a názory...

no zhruba před 24dnama..( nic sem nemenil) Zapnu počítač a ejhle funguje jen to připojení pomocí křížového kabelu. Dále když dám v meni bezdrátové sítě aktualizovat všechna blízká připojení prostě mi to nic nenajde, a přitom na modemu mi svítí kontrolka že je wifi funkční...

Ps: nepopsal jsem toho tolik protože jsem myslel že to bude rutiní "případ" tak promiňte...