Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hacking meho pc

zase ten člověk...už si nevím rady ..hackl mi email ze kterého zjistil mé heslo na server a mé heslo na icq ted mi hackl icq...i muj server.Nevím co bych měl napsat nerozumim tomu zase tolik tak mi jen poradte co mam dělat poslal mi již asi 600 emailu mailbomberů...:-(

Ak tomu nerozumies tak mas napisat jasne ze ako sa to co povazujes za "hacknutie" prejavuje. Lebo vete "hackl mi email ze kterého zjistil mé heslo na server a mé heslo na icq ted mi hackl icq" nerozumie nikto. Mas nejaky problem zmenit si ICQ heslo?

Tak este raz. napis jasne ze ako sa to co povazujes za "hacknutie" prejavuje. Mas nejaky problem zmenit si ICQ heslo?

A ak ti chodi vela mailov z jednej email adresy tak si ho nastav v spamfiltri aby sa maily od neho hned mazali.

Ak mas nejaky problem s tym ze niekto zistil tvoje heslo kdesi tak
a) napis akym sposobom sa pripajas k internetu
b)nainstaluj nanovo Win, vcetne formatovania, servicepack, vsetky zaplaty (windowsupdate).
c) zmen si hesla na tazko uhadnutelne (ziadne meno ani priezvisko ale nejaka kombinacia napr. nejaka neobvykla zdrobnenina a na koniec este aj nejake cislo apod).
d) Neotvaraj nezname emaily a neklikaj v emailoch na prilohy, nikdy (len v pripade ak cakas od niekoho nejaku prilohu).

Nemáš náhodou u všeho (e-mail, ICQ, do poradny...) heslo JOJO88?
On ti neposlal bombery, ale asi tě někde zaregistroval.
Nesnaž se vyjadřovat odborně (hacknul/e-mailbommery/atd), můžeš myslet něco jiného, než druhý. Piš raději slovensky a místo jednoslovného "e-mailbomber" rozepiš, co se děje.

už jsi tu měl stejný dotaz jednou http://pc.poradna.net/question/view/163867-hackly-p c
to máš sdílené připojení s tím člověkem, že může odchytávat tvoji poštu*? vyber si mail který používá zabezpečené připojení pro přihlašování - v adresním řádku se objeví https, dole ve stavovém řádku se může objevit ikona zámku, a slušné prohlížeče výrazně obarví řádek s adresou (žlutě).
na mail s nezabezpečeným přístupem si nikdy nenechávej posílat žádná hesla.
změň si i hesla do windows.
zruš veškeré programy pro dálkový přístup - minule jak jsi to popisoval, tak jsi zjevně nezkusil a nevyřešil nic :-|
máš zapnutý aspoň windowsácký firewall? lepší by byl nějaký s kontrolou odchozí komunikace (sygate), jenže ten za chvíli rozdrbeš :(

*) edit: "Já sem z liberce on z Ostravy nikdy sem ho neviděl nikdy nebyl u mě" - tak jak může zjistit tvé heslo k mailu? to ty hesla k mailu a do windows vykládáš na netu na potkání? máš veřejnou IP?