Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PORBLEM S WIN XP

dobry den chtel bych vas pozadat o pomoc , mam problem s win xp a nevim jak ho resit.
dnes jsem cistil sve pc pomoci ccleaner a nod32 pri cemz se pocitac kousl potom nasledoval reset.
po opetovnem spusteni mi byla nabidnuta tabulka s vyberem : nouzovy rezi,spustit system podle posledni zname
konfigurace atd.po vyberu jakekoliv moznosti pocitac vytuhne nic se nedeje do doby stisku klaves
potom se restartuje a porad dokola .nechybi tam nejake systemove soubory?a jestli da se to opravit?zkousel jsem do pc
pridat novy hdd a pripojit stary pres usb abych si mohl stahnou alespon ma data cast jsem stahnul ale treba do slozky meho
uzivatelskeho uctu me to nepusti C:\Documents and Settings\xxx , pise to ze pristup je zamitnut a kdyz najedu na slozku
tak se mi ukaze ze je prazdna coz se me nezda protoze slozky a soubory v ostatnich uzivatelych
jsou neposkozene a taky program files atd. jsou ok.
timto vas prosim o pomoc s obnovenim cinnosti systemu nebo otevrenim slozky s mojim
uzivatelskym jmenem mnohokrat dekuji

dik za radu super vyzkousim to.muzu mit este jednu otazku?
nahodou mam druhej disk a system me na nem vali nestacily by propojit ty 2 hdd v pc? jako ze bych teoreticky mohl dostat pristup jako admin pres novej hdd na ten starej? pujde to?

ale jak to prevzit? zdileni jsem vypnul to jo uz jsem v admin slozce ale stejne podadresare jako plocha,dokumenty stale nejdou otevrit ani nikam prekopirovat hehe dostal jsem se docela daleko to fakt jo.prosimte jak mam upravit ty prava a prevzit vlastnictvi ja to tam fakt nikde nenasel.

docela zajimavy funguje to na kazdou slozku nebo soubor? ja to zkousel ale kdyz kliknu pravym na jakoukoliv slozku ci co neni tam ani jeden adresar na zmenu admina uctu nebo dlsich veci co je v nabidce toho strucnyho popisu v odkazu. nejde me to na zadny znich a to jsem prihlasenej jako admin. jediny co se da udelat je ze kdyz kliknu pravym na slozku mozu ve vlastnostech zmenit sdileni tot vse tak by me moc zajimalo co to je za navod a k cemu - ke ktere slozce je . neni slozka jako slozka?