Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá tabulka v OS

dobrý den,

při pouštění instalací a při pouštění her např. batlfield2, flatout2 mi vyskočí modrá tabulka a počítač se restartuje.
A takto porad dokola dělalo mi to ještě při pouštění klipů a filmů ale po přeinstálování OS se to již neobjevuje.

CPU intel pentium DC E2160 1,8GHz box
MB asus P5N-E sli/sata2/ GL 775/1333, nforce650i
Dimm DDR2 1024mb 800Mhz kingmax 2x
Grafka Asus extreme N8600Gt/HTDP Geforce 8600Gt 256MB DDR3
HDD samsung 250gb

zkusil jsem nové ovladače od grafiky
přeinstaloval jsem OS
zkusil jsem jinou grafku
zkusil jsem jiné paměti
zkusil jsem jiný zdroj
zkusil jsem jiný disk

dál již nevím.
myslete že muže být vadna zakladová deska
nebo je možne že by zakladovka a paměti nebyly kompatabilni

počítač po složení 2 mesíce bezproblému fungoval.

děkuji za radu sám jsem v koncích.

dekuji za radu du studovat treba k necemu dojdu

memtest86 jsem taky zkoušel když jsem to zapl vyběhlo mi milon eroru řikam si mam ji jenže pak jsem jednu ramku vyndal a už to nic nenačlo tak jsem ramky prohodil a zase nic, poté jsem je tam dal společne a už mi erory neskakaly

zejtra to pustim pres noc

jenže ono už mi pak nenašel žadný erory když jsem je dal tam zpět.

ja zkousel i kamošovi ramky a taky to vypadlo.

vyzkoušel jsem všechny části kromě procesoru ( ale ten by na to asi neměl mít vliv)

z toho co tak čtu všude píšou ramky. myslíte že když je zkusím v jiným komplu že aji když jsou vadný mužou fungovat bezproblému.

no to mě nenapadlo všechno vyměnit a dát ten memtest. ja jsem vyměnil grafku pak vratil tu svou a vyměnil zdroj pak jsem vratil zdroj a vyměnil ramky pak disk . takže řikáš všechno vyměnit a a odskoušet to.
To budou mít spolubydlové radost když jim rozeberu 3 počítače hahahha

originalni ovladače tam též mám pořad stejny jak s novýma tak s origanalama.

takže z toho všeho už teda nakonec vyšli tři možnosti.

deska, procesor, ramky

to je výhoda si stavět počítač sám. pak když chcu reklamovat je to bigproblem.

jo ještě dotaz. co upgrade biosu ??
ale do toho už se mi moc nece zas tak moc tomu nerozumim a nerad bych volal hasiče hahaha

Do upgrade BIOSu se radši nepouštěj, spíš než hasiče bys mohl potřebovat popeláře-na tu desku. Nejdřív koukni jestli to tvůj problém může vyřešit-jak píše Kmochna.Jinak stavět si počítač sám -vystihnul jsi to, je to holt riziko podnikání. Když to bude bez problémů tak se něco naučíš a nějakou stovku ušetříš, když to bez problémů nebude tak se naučíš víc a proděláš. Procesor to myslím nebude, to je hodně velká výjimka.Takže máš možnosti dvě.