Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SuSE

Zdravím všechny. Měl bych jeden dotaz na jeden pr mě dost zapeklitej problém. Mám počítač s Linux SuSE a chci ho zaměnit za Windows, proto jsem z instalačního CD Windowsu zformátoval disk. Takže by pravděpodobně měli být pryč i SuSE. Ale když instalace Windows kopíruje instalační soubory na disk napíše se mi taková dlouhatánská chyba s mnoha kódama a podobně a píše se v ní, že bych si měl vypnout ukladání do mezipaměti v BIOSU, to v mém BIOSu není. Mohli byste mi poradit? Předem děkuji;-)

potřebuješ nějaký fdiskovací / partitionovací nástroj, a odstranit oddíl s linuxem
pokud nepomůže (windows při instalaci z neznámých důvodů kontrolují číselný typ oddílu uložený v mbr ale přitom ho snad ani nedokážou změnit), pak přemazat masterbootrecord třeba starou utilitkou od ibm [zap.exe] - nebo nějakým disk editorem prvních cca 256 byte disku