Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem David Gilmour - Remember That Night - slyšel někdo toto DVD?

Zdravím všechny,
dneska jsem tátovi k Vánocům koupil poslední DVD, které vydal David Gilmour (Remember That Night:Live At The Royal Albert Hall). Jelikož zatím VŠECHNO, co David Gilmour nahrál (samozřejmě nejlepší doby byly s Pink Floyd), bylo skvělé, tak nelze než předpokládat nádherný poslech i podívanou.
Přesto se chci zeptat, jestli už někdo doma nevlastní toto DVD. Poslechli jste si to už někdo a jak se vám líbilo? :-)

Předem díky a doufám, že mě potěšíte, protože bych to nejraději otevřel hned teď.

Poslední co jsem od Gilmoura slyšel, bylo On an Island. Naprosto nezpochybňuju Gilmourovu hráčskou genialitu, ale z bývalých PF mám nejradši "filozofujícího nezpěváka a nehráče" Waterse.. :-) Jeho písničky jsou IMHOj. to nejlepší, co jsem kdy slyšel.

Miluju Pink Floyd. Stejně ale upřednostňuju víc Gilmoura. Nadruhou stranu v písničkách, co hraje takhle Gilmour po koncertech, např. Comfortably Numb prostě Waters chybí. Samostatnou tvorbu Waterse moc nesleduju, takže nevím jak hraje. :-)