Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZAMRZAVANI PC

Zdravim...posledni dobrou se mi stava ze hraju hry a na jednou se hra zastavi sekne se a az treba i po pul minute se rozjede ale to uz sem metvej protoze to jakoby bezi nechapu to pls poradte diky predem

Moze byt napr. prehrievanie grafiky, alebo problem s ovladacmi grafiky. Sledovat teplotu, skusit novsie (alebo starsie) ovladace zo stranok vyrobcu grafiky apod.
Prip. blbnu nejake ine ovladace napr. k nejakemu USB modemu alebo inemu USB nezmyslu apod. Dokonca by to mohla sposobovat aj nejaka aplikacia alebo vir ale to asi nie. Ale mozes skusit preistotu povypinat nejake beziace veci (antivir, alebo nejake dodatocne zbytocne beziace utility na cokolvek apod)