Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sony Ericsson k750i

Ahoj mate nikdo stejny problem?? Mam k75oi a mam snim takovj problem kdyz si zapnu hudbu pres sluchatka tak my to hraje strasne potichu a muzu tam dat jakykoliv jiny sebe lepsi sluchatka a furt hrajou stejne ale v jinym k750i hrajou perfektne neni na to nejakej program ke zvyseni hlasitosti v mobilu nebo treba jestli ste si nekdo uz zkousel prehrat sam sotware? budu rad kdyz my tu poradite predem dekuji ;-)

Mobil nema nastavenie hlasitosti? Predpokladam ze ma. Navod k mobilu si si uz pozeral?
A otazka je aj ze co v tom prehravas. Ten mp3gain si uz skusal? Ak telefon nefunguje tak ako ma tak ho odnes reklamovat (najprv ale pozriet navod, ze ako sa nastavuje hlasitost prehravania).
Na prehravanie softwaru ty radsej zabudni.