Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledne Pocket PC ?

Ahoj, mam takovy dotaz ohledne Pocket PC typ iPAQ H3900,

Nez zacnu nekde hledat mozna mi poskytnete zakladni informace zde.

Nevite jak je to s upgradem techto zarizeni?
(momentalne asi Pocket PC 2002 (Merlin) version 3.0.11171)

Jak je to s cestinou?

Da se do toho nahrad novejsi Windows Mobile?

Neco uz jsem nasel ale jsou to vetsinou stare nefungujici odkazy a podobne.

No ja mám PPC, ale neverím, že by sa ti tam dal nahrať nový Windows Mobile, jedine ak by ti to tam nejako prepálili či čo sa s tým robí. Ono je to tam na pevno. Ale priznám sa že som čítal po fórach, že niektorý upgradovali.