Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nerozpoznané zařízení v USB portu

Zdravím a prosím o pomoc s problémem, který řeším už dva týdny a nemám zatím na fórech žádné štěstí.

Koupil jsem si kombo klávesnice + myš od Labtecu (labtec® laser wireless desktop 1200™). Bohužel když jsem zastršil ten přijímač (říká se mu dongle?) do USB, windowsy mi prostě řekli, že dané zařízení nerozpoznaly (jedu na Windows XP professional SP2). Ovladače z přiloženého CD mám nainstalované..ale jak jsem vzápětí zjistil, nejsou potřeba. Zkoušel jsem tu klávesnici s myší i na jiných počítačích, a někde jela (bez nutnosti instalace softwaru z přiloženého CD), někde ne..zatím to vypadalo tak, že na všem co mělo AMD procesor, tak to nejelo a co mělo Intel, tak to jelo (což bude asi spíš otázka čipsetu). Pokud jde o USB port, tak funguje bez problémů..teď tam mám vražený CDMA modem a v pohodě. Půjčil jsem si obyčejnou USB myš a ta u mě jela úplně bez problémů. A ještě pro mě překvapivá věc na závěr..v BIOSU mi to funguje bez problémů. Prostě..dokud nezačnou najíždět Windows, tak to šlape i u mě. Omlouvám se za dlouhý popis, ale snad jsem vyjmenoval většinu příznaků. Zkoušel jsem si hrát i s IRQ, ale nějak se mi nedaří.

Díky všem, co mi pomůžou!

PS: Něco k Hardware:
Motherboard: ASUS M2N32 SLI Deluxe
Grafika: Leadtek WinFast PX7950 GT (GeForce)
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+
Zvukovka: Creative SB Audigy SE, 7.1

labtec, to nie je ta firma z teleshoppingu? :-?
Ak to strkas do predneho USB na kejse, tak skus zadne USB co ide pramo z MB.

Na hranie sa s IRQ zabudni, pise sa rok 2007 a nie 1995. IRQ dnes funguju bez hrania, ak ovladace nie su z teleshoppingu.

Mohol by pomoct upgrade BIOSu alebo reklamacia toho cuda co si kupil, najprv ale skus zadne USB, a ak mas nejaky usb predlzovak tak skusit to bez neho.
P.S. ze by si mal skusit aj najnovsie ovladace k zakl.doske (asus.com) a najnovsie zaplaty win (windowsupdate) dufam nemusim pisat.

Tak díky oběma za rady.

BIOS i ovladače jsou nainstalované. USB porty odzkoušené všechny. Aktualizace stažené snad taky všechny..ale stále..KULOVÝ!:.(

Co se postupu instalace týče, tak postupuju podle pokynů..navíc..když jsem to zkoušel na nějakém jiném stroji, tak to naběhlo bez nutnosti instalace čehokoliv. Ale jak jsem psal..někde to šlo, jinde ne.

Takže zatím začínám věřit opravdu tomu, že to balil sám Horst Fuchs:x: