Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba help

mam takovy problem poslednich 14 dni mi pocitac delal ze to co jsem stahl z internetu tak mi to pri rozbalovani v raru nebo v zipu hlasilo ze mam chybu v souboru napr. rar12 tak jsem to zkusil stahnout znovu a zase ale treba jinej ten co predtim byl dobrej.Uz jsem nevedel co s tim tak jsem preinstaloval windows a dela mi to furt i u cd u kterych to predtim slo nevite co by to mohlo byt uz si nevim rady posledni co jsem vymenil v pc byli pameti ale to uz je dva mesice dik za radu

Že ti chybu hází části archívu, to chápu, i když někdy v jiném,
s tím se musíš smířit, že archívy na netu jsou zčásti fake.
Co myslíš tím, že ti to dělá i u CD? Jsou to vypálené archívy
a předtím šly rozbalit? Pokud nemáš poškozená CD, tak bych to viděl
na breberu v PC nebo problém s pamětí. Takže si otestuj RAM:
GoldMemory, MemTest86+ a pokud budou OK, tak projeď komp proti bordelu.
Možná ještě novější verze WinRAR nebo WinZIP, ale to je málo pravděpodobné.

Doufám, že sis archívy z CD přetáhnul na HDD, na CD se ti nic nerozbalí. :))
Zkus to znova.

tak verze raru i zipu nove ale stale to samy test jsem zkusil ale moc tomu nerozumim je to v dosu ted jsem zkousel hru rozbalit kamaradovi sla ok a me test v total comm.crc ok a pri rozbalovani v rar v prvnim rozbaleni 4 chyby 31,36,43,56 tak znova pak jedna 45 tak znova a zas tri ale uplne jiny pak jsem instaloval program na mobil z orig.cd a pri instalaci zas chyba v souboru cab.takze zas rozbalovaci

Nejspíše máš problém v RAM, když to šlo u kamaráda OK.
Test RAM je celkem srozumitelný, nesmíš mít ve výsledku
žádnou chybovou hlášku, Error = 0, no Error atd...
Je-li tam nějaká chybová hláška a máš 2 ks RAM, tak jeden modul vyndej,
spusť RAM test znova. Když bude OK, vyměň modul a otestuj znova.
Pokud oba testy budou OK, prohoď je ve slotech, než jak byly původně.
Máš-li DUAL Channel, zkus v případě chyby jeden modul strčit mimo
DCH a spustit test, přijdeš sice o 5-7% výkonu, ale nebudeš muset kupovat novou RAM.