Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Explorer.exe = nenajdu to v registrech

Zdravim potřeboval bych se zbavit toho hrozného hlášení = explorer.exe V aplikaci explorer.exe došlo k závažnému problému a je třeba ji zavřít... dám zavřít zavře se to problikne mi plocha.Stalo se mi to poprvé, když jsem otevřel nějaké cd s filmem. Jak jsem se dočetl musím změnit hodnotu v registrech. Zde: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\Explorer
Jenže v Policies mám jen NonEnum ; Ratings ; system ale explorer tam nikde nemám.Tak kde to tedy najdu, abych se toho mohl zbavit??

Ked ten polofunkcny nezmysel nebude pouzivat vobec, tak nebude musiet riesit zbytocne problemy. Ale uznavam ze niekto kto sa strasne nudi tak musi mat obcas nejaky zbytocny problem, aby mal potom dobry pocit ze problem vyriesil, keby nepouzival explorer a nemal ziadne problemy tak by to bolo strasne nudne :-)

Ano, to by bolo idealne.
Prave ze staci to co sa spusti samo (ani to poriadne nefunguje, vid dementne (ne)posuvanie panela klavesnice na liste, ked sa menia ikony v systray, alebo ukazanie tooltipu systray za oknom, aby clovek nic nevidel, apod., a nie este ten polofunkcny nezmysel provokovat tym ze klika na "tento pocitac".