Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstlování programu kerio a ad aware 2007

Prosím o radu.Nejsem schopen odinstalovat kerio a ad aware 2007.Vždy se objeví hláška EROR1606 could not access network lokation %alusersprofile%nabídka start\programyqpo spuštění.Pokoušel jsem se přes msconfig,zakázal načítat po spuštění v alUsers jsem to vše smazal nic platno v ovl.panelech ani ťuk.Máte li s tím někdo zkušenost budu rád za každou radu,srozumitelnou,protože moje znalosti jsou tak na úrovni zkušenějšího uživatele jedna se o XP home.Předem díky moc.PS:poč.byl přeinstalován asi před týdnem.SW je legální

Nešlo by to víc polopatě a česky?Víte angličtina a navíc v této formě je pro me dost nepochpitelná.Nejsem odboník jsem prům. až podprům. uživatel.Kdyby vás někdy vítr zavál do naší nemocnice na otolaryngologii tak vám můžu slíbit že vám vaši nemoc a léčení taky vysvětlím v češtině a ne v medicínské latině.Ale jinak dík,opravdu,kromě vás se nikdo neozval a to oceňuju.Tak někdy,až se naučím řádně odbornou PC angličtinu.