Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechtěli byste přidat ...

k logu, na druhou stranu, nějaký (něco jako má strýček Gů) obrázek,
vztahující se k určitému datu? Vyhlásit soutěž, nastrkat obrázky do databáze,
aby se pak auto. měnily.
Poslední dobou mi to tu připadá vzhledově fádní.

Ještě dotaz. Je tady použit nějaký free CMS nebo je to čistě domácí rukodílo?

Ten obrazok na google je prave to co ma na nom najviac sere. Zbytocne sa to nacitava a len to rusi. Ja osobne nie som schopny pracovat ani vo WinXP so vzhladom WinXP, vsetky lišty a omalovanky mi svietia do oci a neviem sa sustredit na obsah okna :-) Musim si vzhlad prepnut na Windows klasik aby som bol schopny vobec robit.
Moja predstava o google.com je ze by to malo byt jedno okienko, a vedla neho link na "rozsirene nastavenia", a nic viac :-)