Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepnutí qwerty na qwertz

Při instalaci nového notebooku jsem omylem naistaloval sice českou klávesnici, ale s rozložením QWERTY a ne QWERTZ. Mám WIN WX. Můžete mi prosím poradit, zda je to možné někde ve Windows nastálo přepnout nebo je nutné přeinstalovat ovladač?

Díky předem

pokud by se ti díky prvnímu nastavení při instalaci zvolilo pro přihlašovací obrazovku do windows rozložení qwerty místo požadovaného qwertz, jde to opravit třeba v registrech:

REGEDIT4

; Vyber z klavesnic pri prihlaseni: "1"=predvolena, 0405=cz, 10405=QWERTY, 0409=us
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Keyboard Layout\Preload]
"1"="00000405"
"2"="00000409"