Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměti

Zdravim,mám dotaz mám desku intel D865GLC,která podporuje paměti DDR 400 a 333 MHz,chci se jen zeptat když tam budu mít jednu pamět 400 mhz a jednu 333 mhz jestli mi spolu budou chodit.Dík:)

skuste pouzit vyhladavanie, o pamatiach sa tu popisalo dost.

ale vseobecne, chodit by to mohlo, aj ked sa doporucuje kupovat ramky od rovnakeho vyrobcu, rovnakej velkosti, rovnakeho casovania a taktu. tak ci tak, chodit to teoreticky moze. avsak treba mat na pamati, ze ta "silnejsia" 400MHz sa prisposobi tej slabsej, teda pobezi (ak vobec) tiez na 333MHz.

edit//mne uz raz takto 2 uplne rozne RAMky chodili, ale vy vobec nemusite mat take stastie

ak pojdete do tohto riesenia, urcite si ich po osadeni otestujte GoldMemory alebo MemTest-om ;-)

díky,já se právě ptal kámoše co studuje compy na čvutu a ten řikal že chodit budou a pojedou podle ty slabší,ale v jednom krámě mi zas řekli,že pojedou podle tý silnější,a někdo že vůbec,tak sbírám názory.Díky moc:)

:!:NEBUDOU:!: U tohohle problému jsem strávil půl roku života s modrejma obrazovkama v intervalu jedné až dvou hodin. Paměti s jinou frekvencí jsou sebevražda. Měl jsem zrovna tu konfiguraci, jako máš ty (400+333Mhz). Já osobně bych to nezkoušel a poohlídnul bych se po nějakých párovaných.

EDIT:Ty moje byly stejné značky se stejnou CS