Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické vypnutí počítače

Zdravím. Mám WinXP-MediaCenter. Dá se nějak nastavit, aby se počítač po určité době nečinnosti sám vypnul? Skoro vždy, když jdu spát si na PC pustím televizi a usínám u ní. Vypínám jí většinou až ráno, až se probudím. Tzn., že např. 8 hodin je počítač, spolu s běžící aplikací MediaCenter zapnutý zbytečně.

Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Když jsem napsal "Najdi si to", tak jsem měl namysli všechny odpovědi, které tazatele odkazují na Google, či jiný vyhledavač.
Když se na něco ptám, tak očekávám odpověď. Nepotřebuju poradit abych zadal klíčová slova do vyhledávače (např. v mém případě: "automatické vypínání počítače")
A vůbec, asi nemá smysl se dál přít, každej má svojí pravdu, ukončeme to.
Mějte se fajn