Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač na grafickou kartu

ahoj,prosím vás,nainstalovali jsme hru FlatOut2,a hra se rozběhne,zvuk je slyšet,ale obrazovka zůstane bílá,objeví se pouze budíky(tachometr atd.)Hra je orig.V popisu píšou,jestliže hra nefunguje,máme zkusit nainstalovat nové ovladače graf.karty,popřípadě zákl.desky.Mám graf. NVidia GeForce2 MX/MX 400.zkoušel jsem hledat ovladač,ale neúspěšně.Možná by to šlo najít:tento počítač,vlastnosti,hardware,aktualizace ovl.graf,ale na to si netroufnu,neboť mé Xp jsou tak lehce neorig.Nevíte kde přesně se dají ovladaše najít,nebo rovnou nějaký odkaz???Díky

Ovladace ani nemusis riesit, pretoze ta tvoja grafika je poriadne stara vykopavka.
Tuna mas oficialne HW pozidavky tej hry:

To play FlatOut 2, your PC must meet the following minimum requirements.

DVD-ROM Drive ( Flatout 2 software is on a DVD disc )
2.0 GHz Pentium® 4 or AMD® 2000+
256 MB RAM
64 MB Graphics Card*

Note:
*On-board/integrated graphics cards and laptops not supported

Supported Graphics Chipsets

nVidia
GeForce FX 5 series
GeForce 6 series
GeForce 7 series

ATI
Radeon® 9600 pro and above
Radeon® X200 series
Radeon® X300 series
Radeon® X550 series
Radeon® X600 series
Radeon® X700 series
Radeon® X800 series
Radeon® X850 series
Radeon® X1300 series
Radeon® X1600 series
Radeon® X1800 series
Radeon® X1900 series

To, ze hra potrebuje "64MB graphics card" sice napisali, ovsem zahras si to len na grafikach, uvedenych nizsie.
Na tvojej grafike zabudni na hry vydane po zhruba roku 2001.