Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C# vzuyiti knihoven

zdravim,
prosim Vas nevite o nejakem peknem navodu jak v C# se daj vyuzit knihovny jako myslim treba vyuzit z pragramu mathematica knihovny na kvadraticke rovnice nebo proste neco takoveho - nejakej peknej navod jak se s knihovnama s vtomto jazyce pracuje dekuji moc predem

S Mathematicou som nepracoval, ale čo som preletel help, tak poskytuje priamo .NET knižnice, ktoré stačí pridať do projektu a môžeš to rovno používať.

S .NET knižnicami sa pracuje veľmi jednoducho tak, že si v IDE pridáš do projektu referencie na tie knižnice a to je všetko.